KRJ 30.1.2004 KRJ 30.1.2004


© Nerwen


Nienor tavataan nyt koulukilpailujen merkeissä, 30.1. on tapahtuman päivämäärä. Viimeinen ilmoittautumis mahdollisuus on 28.1 klo 18.00 mennessä, sen jälkeen tulleet tai väärin ilmoittauneet hylätään armotta.

Päivä alkaa aamulla klo 10, jolloin aloittaa ensimmäinen luokka joka on He C.

> max. 2 hevosta yhdeltä ratsastajalta per luokka!
> 1 hevonen voi kilpailla max. 2 eri luokassa
> osallistuminen tähän kisaviekkuun sieltä löytyvien ohjeiden mukaan
> kisatapa arvonta, joka suoritetaan arvontakoneella


He C Osallistujat: 21/21 TULOKSET
He A Osallistujat: 21/21 TULOKSET
Va B Osallistujat: 21/21 TULOKSET
Va A Osallistujat: 21/21 TULOKSET

Tulokset ovat nyt viralliset ja ovat lähteneet KRJ'n rankinglistaan (24.1 klo 15.02)


OSALLISTUJAT

He C
1. KaLa (FNR, KL-463) - Aamun Mehukas Zorro
2. Tanja (FNR, KL-357) - LNA Domino
3. Sanna U. (KHR, KL-258) - Unelmien Pikku Piru
4. Asta R. (HuRi) - Snöängel A
5. Suvi J. (FroRa, KL-167) - Frondo´s Femme Fatal
6. Nerwen (FNR, KL-207) - Rashiiq Faiza Nashita ox
7. Ellu O. (KoiRa, KL-266) - Corona´s Sixth Storm
8. Tiia (FNR) - Voittamaton Pelkuri
9. Saara L. (WHSR, KL-259) - Sash
10. Elina (VVR, KL-243) - Frondoz's Red Dragon
11. KaLa (FNR, KL-463) - Torpedo's Ulappa
12. Suvi J. (FroRa, KL-167) - Coctails Månskä
13. Nerwen (FNR, KL-207) - Avallónë's Daladhras ox
14. Hanna-Maria P. (FNR, KL-508) - Suhina's Platinium
15. Sallis (FNR, KL-498) - RF Pikku-Myy
16. Saara L. (WHSR, KL-259) - Lare
17. Maria S. (FNR, KL-438) - CW Grim Reaper
18. Tiia (FNR) - Derrick Frice
19. Tanja (FNR, KL-357) - LNA Camilla
20. Asta R. (HuRi) - Vedenhengen Liitävä Eetu
21. Elina (VVR, KL-243) - Topsy-Turvy



He A
1. Sanna U. (KHR, KL-258) - Fleutá Fragur Toftumá
2. Koo (FNR) - Ceridwyn Nicevenn
3. Niina (NK-riders, KL-010) - Rhoscfflach Eithyn Carie
4. nether (FNR, KL-011) - Halla's Amarth ox
5. Nerwen (FNR, KL-207) - Lavinian Painted Fruit
6. Tiina H. (RHS, KL-548) - Hiisin-Halina
7. Suvi J. (FroRa, KL-167) - Frondon Penny II
8. KaLa (FNR, KL-463) - Indiana AH
9. Sanna U. (KHR, KL-258) - Ísing frá Léttir
10. Tiina H. (RHS, KL-548) - Pony's Halloween
11. Elina (VVR, KL-243) - MMM Top Gun
12. Koo (FNR) - CW Wahr
13. Tanja (FNR, KL-357) - Purppuran Sisutar
14. Ellu O. (KoiRa, KL-266) - Corona´s Sixth Storm
15. Nerwen (FNR, KL-207) - Rashiiq Faiza Nashita ox
16. Elina (VVR, KL-243) - Nectar's Lakmus
17. Tanja (FNR, KL-357) - Kuujärven Lentävä Lähtö
18. Tiia (FNR) - Mucho Grande SZ
19. KaLa (FNR, KL-463) - S.U Féruim
20. Suvi J. (FroRa, KL-167) - Sunrise´s Thunderbird
21. Niina (NK-riders, KL-010) - HP´s Faraway Falsehood ox



Va B
1. Asta R. (HuRi) - Snöängel AR
2. Nerwen (FNR, KL-207) - Fire's Hope ox
3. KaLa (FNR, KL-463) - WW Wisdomede xx
4. Iris L. (HuRi, KL-282) - Avallónë`s Laurelin
5. Koo (FNR) - Ceridwyn Nicevenn
6. Saara L. (WHSR, KL-259) - Frederik Von Prince
7. Tanja (FNR, KL-357) - ERK Kimalainen
8. Asta R. (HuRi) - KJL Syreeni
9. Elmeri (FR, KL-709) - DRA Peppermint
10. Maria S. (FNR, KL-438) - T.H. Magica De Spell
11. Tanja (FNR, KL-357) - FNS Huijaus
12. Elina (VVR, KL-243) - Dream Weaver
13. KaLa (FNR, KL-463) - WW Ironfall xx
14. Suvi J. (FroRa, KL-167) - Red Rose
15. Amelia (TRH, KL-252) - Paaluvuoren Monni
16. Suvi J. (FroRa, KL-167) - Galimaufry´s Zahardi
17. Nerwen (FNR, KL-207) - Winterhill's Samantha ox
18. Elmeri (FR, KL-709) - DRA Snögubbe
19. Koo (FNR) - Ceridwyn Beggart
20. Maria S. (FNR, KL-438) - Domiro
21. Maria S. (FNR, KL-438) - Padawan SS



Va A
1. Saara L. (WHSR, KL-259) - Coca-Cola
2. Iris L. (HuRi, KL-282) - Gorodovoj
3. Maria S. (FNR, KL-438) - Honeydew's Barney
4. Sallis (FNR, KL-498) - Mammutin Mr. Spicy
5. Maria S. (FNR, KL-438) - FNS Raza
6. Essi V. (FNR, KL-348) - KWB Alchemia
7. Satu V. (Whites, KL-395) - Timant's Rock N' Roll
8. nether (FNR, KL-011) - Waterfall's Nen-Girith ox
9. Tanja (FNR, KL-357) - FNS Piiperoinen
10. Nerwen (FNR, KL-207) - Blue Moon's Pyrrhus ox
11. Tanja (FNR, KL-357) - FNS Eepos
12. Tessa.J (SaHu, KL-158) - Chalyén
13. Emmi M. (OriRa, KL-114) - Nectar's Aprikossa
14. Sallis (FNR, KL-498) - Mr. Charmander
15. inah (FNR, KL-559) - Seafox
16. Emmi M. (OriRa, KL-114) - FR Drama Queen
17. KaLa (FNR, KL-463) - Aprilja Strwb ML
18. KaLa (FNR, KL-463) - Willowherb WT
19. Mia (Refara) - Street In My Heart
20. Essi V. (FNR, KL-348) - Flashback Luna
21. Saara L. (WHSR, KL-259) - Mr.Pilot