KRJ 2.3.2004 KRJ 2.3.2004


© Kareen Heineking


Nienor järjestää toiset koulukisansa 2.3., joten kaikki mukaan nyt kisaamaan. Vip on 29.2. klo 18.00 mennessä.


Päivä alkaa aamulla klo 10, jolloin aloittaa ensimmäinen luokka joka on He C.

> max. 2 hevosta yhdeltä ratsastajalta per luokka!
> 1 ratsu voi kilpailla max. 1 luokassa
> osallistuminen tähän kisaviekkuun sieltä löytyvien ohjeiden mukaan
> kisatapa arvonta, joka suoritetaan arvontakoneella


He C Osallistujat: 21/21
He B Osallistujat: 21/21
He A Osallistujat: 21/21
Va B Osallistujat: 15/21
Va A Osallistujat: 16/21


OSALLISTUJAT

He C
1. Suvi S.(KTS,KL-460) - KTS-Poison Girl
2. Sanna N. (KMr, KL-526) - HP´s Chattys Flier
3. maiski. (FNR, KL-256) - Choco Choco OP
4. Nerwen (DUR, KL-207) - Avallónë's Daladhras ox
5. Maria S. (FNR, KL-438) - Sandy Shine ox
6. Leena Koski (NK-riders) - MH Passion Fruit
7. Maria S. (FNR, KL-438) - 13th Moment Inverstan ox
8. Eini.E (FNR, KL-360) - Einin Valo-Liina
9. Tanja (FNR, KL-357) - LNA Camilla
10. Suvi S.(KTS,KL-460) - KTS-Devilish
11. Shir (HuRi, KL-701) - KWB Sandhiya
12. Eini.E (FNR, KL-360) - CW Cipramil
13. Peony (FNR, KL-305) - Domino
14. Laura M. (FuRa, KL-423) - Sumuseinän Apassikuu
15. Peony (FNR, KL-305) - H.K. Fairy
16. will (FNR, KL-597) - Matthew Junior
17. Tanja (FNR, KL-357) - LNA Aamuinen
18. Leena Koski (NK-riders) - Jack Daniels W
19. Laura M. (FuRa, KL-423) - Harpyia
20. Iris (HuRi, KL-282) - WF Gripping
21. Nerwen (DUR, KL-207) - KTN Lumoava Aate



He B
1. Eini.E (FNR, KL-360) - Enica's Andromeda ox
2. Eini.E (FNR, KL-360) - Brillant Ferme Dernier Plaisir
3. Shir (HuRi, KL-701) - SWaterfall's Amorette ox
4. Leena Koski (NK-riders) - H.T Chinook
5. Peony (FNR, KL-305) - NBM Super King
6. Maria S. (FNR, KL-438) - Enlach Almighty
7. Nerwen (DUR, KL-207) - Rashiiq Faiza Nashita ox
8. Nerwen (DUR, KL-207) - Lavinian Painted Fruit
9. Suvi S. (KTS,KL-460) - Winterhill's Hero
10. Laura M. (FuRa, KL-423) - Kuujärven Hope for Better
11. Iris (HuRi, KL-282) - FNS Tuuletar
12. Suvi S. (KTS,KL-460) - KTS-von Bismarck
13. Peony (FNR, KL-305) - NBM Swim Grazy
14. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Antonio
15. Tanja (FNR, KL-357) - ERK Kimalainen
16. Leena Koski (NK-riders) - FNS Aurinkokuningas
17. Tanja (FNR, KL-357) - Kuujärven Merirosvo
18. Nikita (FNR, KL-448) - AZ Fa-ra-sha Zukra ox
19. Nabila(HuRi, KL-706) - O`Billie
20. Maria S. (FNR, KL-438) - Tuohimäen Betty Ex
21. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Pieth Kenya



He A
1. Tanja (FNR, KL-357) - FNS Huijaus
2. Leena Koski (NK-riders) - Haltian Unikko
3. Laura M. (FuRa, KL-423) - Fuldgano's Sparrow
4. Suvi S. (KTS,KL-460) - KTS-Gremmi
5. Nikita (FNR, KL-448) - Y'Bahr al Abyad x
6. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Theatrical
7. Sanna N. (KMr, KL-526) - ST Ilon-Säihke
8. Alina (FNR, kl-570) - Aamurusko's Achide ox
9. Nerwen (DUR, KL-207) - Black Dragon's The First One
10. Laura M. (FuRa, KL-423) - Fuldgano's Serenity
11. Twisteri (FNR, KL-152)- FNS Michael
12. Twisteri (FNR, KL-152)- Tiit's Cha Cha Launzawer
14. Maria S. (FNR, KL-438) - CW Surbuban Kid
15. Leena Koski (NK-riders) - H.T Celtic Warrior
16. Eini.E (FNR, KL-360) - Old House Nimrod
17. Eini.E (FNR, KL-360) - Mascarpone
18. Peony (FNR, KL-305) - Lilly´s Moriana
19. Tanja (FNR, KL-357) - Purppuran Tuliharja
20. Peony (FNR, KL-305) - Veikon-Poika
21. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Three Mangos



Va B
1. Maria S. (FNR, KL-438) - Domiro
2. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Smash Me
3. Nerwen (DUR, KL-207) - Fire's Hope ox
4. Maria S. (FNR, KL-438) - FNS Raza
5. Tia S. (UniQ) - AG Mythica
6. Eini.E (FNR, KL-360) - FNS Erikoisuus
7. Tanja (FNR, KL-357) - Purppuran Sisutar
8. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Sumuqan ox
9. Suvi S. (KTS,KL-460) - KTS-Delins
10. Nerwen (DUR, KL-207) - Winterhill's Samantha ox
11. Suvi S. (KTS,KL-460) - Winterhill's Carca Star ox
12. Laura M. (FuRa, KL-423) - Myrskylyhdyn Blue Flame
13. Peony (FNR, KL-305) - Napoleon
14. Eini.E (FNR, KL-360) - Virvatulen Te Adoro
15. Tanja (FNR, KL-357) - Kuujärven Merirosvo



Va A
1. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Agosto's Gaviota Perezoso
2. Nerwen (DUR, KL-207) - Blue Moon's Pyrrhus ox
3. Maria S. (FNR, KL-438) - Honeydew's Barney
4. Iris (HuRi, KL-282) - Avallone`s Laurelin
5. KaLa (FNR, KL-463) - S.U Férium
6. Maria S. (FNR, KL-438) - T.H. Magica De Spell
7. Suvi S. (KTS,KL-460) - Desperado
8. Laura M. (FuRa, KL-423) - Rowenan Dances Trough the Troubles
9. Eini.E (FNR, KL-360) - H.T Charisma
10. KaLa (FNR, KL-463) - Aprilja Strwb ML
11. Iris (HuRi, KL-282) - Gorodovoj
12. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - E Hazzi
13. Tanja (FNR, KL-357) - FNS Eepos
14. Eini.E (FNR, KL-360) - Taikajoen Falsterbo
15. Suvi S. (KTS,KL-460) - Alexej